Нічан

Матеріал з Енциклопедія Драматики
Перейти до: навігація, пошук
Попіл.png

Воно згоріло! Згоріло!
Як вістять з полів, річ, поняття чи сентенцію, про яку йдеться у статті, ви вже навряд чи зможете побачити на власні очі. Насолоджуйтесь тим, що є Драматика.

Нічан
Нічан
Нічан - Лоґо.png
Пора 17.08.2010 - кін. 2013
Тип Іміджборд
Рушій Вакаба
Адмінство Deimos
Культура Українська
nichan.net,
iichan.org.ua

Нічан (в побуті може також називатися Нудночан, Деймосчан) - український іміджборд. Є версія, що він призначений для небидло-меморійців та їхніх бидло-друзів. Наразі загинув.

Зміст

[ред.] Назва

Трактувати назву можна згідно з різними асоціаціями. Так з одного боку, початковий імідж з місяцем-лоґотипом натякав на походження назви від слова ніч, тобто "Ніч-чан". Інші припущення стверджують, що перш за все творці увіклали у назву приховане посилання на японський іміджборд Футаба Ченел, що знаходиться за адресою "2chan.net", а оскільки японською мовою 2 вимовляється як [ні], то японці вимовляють доменне ім'я Футаби як [нічан нет][1] - нічого не нагадує? Існує менш серйозна версія, за якою "нічан" - це просто чан, де завжди відмовляють.

[ред.] Історія створення та існування

"Тут все буде інакше ніж на Учані!"...
Основна стаття: Конфлікт Учану-Меморії
Свій іміджборд[2]

Іміджборд було створено меморійцями впродовж конфлікту Учану та Меморії, як альтернативу Учану. Срач на задану тему. На думку нудночанців, був створений через засилля політики, москалів та гей-шльондр на Учані, вони теж в курсі, що через їх снобство і кривавий дупобіль, у зв'язку зі створенням незалежної від їх думки Драматики. Якщо серйозно, то вся справа у тому, що офіційно задекларованою причиною і було засилля на /b/ Учану політики, москалів та порнографії. Та, оскільки, за контент-аналізом і практикою спілкування, очевидно, що як порнографії так і політики на Учані така ж частка, як і на інших нормальних іміджбордах, а розмов про москалів, не спричинених зовнішніми чинниками, стільки ж, скільки й у москалів такої ж якості розмов про хохлів; на самому Учані існує дошка /ukr/ для політики, а на /b/, як і будь-де, можна обговорити будь-що, у тому числі й політику, то ніхто жодного дня не сумнівався, що справжня причина створення не має з офіційною нічого спільного. Нічан був створений тоді, коли величина дупоболю мемористів через існування Драматики досягнула космічних масштабів, а також, щоб створити хоч якийсь сенс існуванню Меморії, про яку, після створення Драматики усі забули, і лише Довбойоб опікувався нею. Але і це тривало не довго.

Повністю був успадкований рак Меморії, ймовірно переносником є ДовбойобТМ, але можливо все значно затягнутіше. Перший спілкувальний досвід показав невтішні результати. Боксійоби, вже встигли постаріти і посивіти на фочані, а в нудночані на початковому періоді існування це була найпоширеніша тема і макрос. Є підозра, що за сумісництвом боксійоби ще й адміни, оскільки окрім них там ніхто не пише (принаймні їх повідомлення залишаються). В наступні періоди існування сутність подібного раку ще неодноразово проявила себе.

Куркосрач на Нічані

Відносини Учану та Нічану не можна назвати ані дружніми, ані ворожими: враховуючи теперішню відсутність будь-яких подразників з обох сторін - стосунків просто немає. Якщо намагатися розгледіти стадію конфлікту в цьому нічому, то поступово можна доперти, що вона латентна, себто початкова. І у цьому нема нічого дивного, бо це ж інтернет. Нагадуючи історію, можна розсудити, що з цитат, почастих картинок з місяцем і згадуванням Нічану, а також зі регулярно-вміло дібраних зображень до регулярних "копіпаст" Нічану в одному стилі зрозуміло, що творці іміджборду чи їх партнери з його просування намагаються надати дошці хоч якогось сенсу існування, надаючи їй стиль форуму, якому б згодилася назва "Вечорниці". Піар.

[ред.] Вигляд

1351376512562.jpg

За свою історію Нічан встиг змінити кілька концепцій головної сторінки. Усі збережені версії (утім вони ж усі основні) можна побачити в галереї наприкінці статті. Якщо перша версія тяжіла до навігації з фреймом за типом Футаби, то на зараз фрейм лишився лише на спец. замовлення, а навігація відбувається виключно за допомогою меню на сторінках.

На Нічані є банери як для самого іміджборду, так і для окремих дошок: КА:Банери Нічану

Має різноманітні стилі, фіксацію верхньої панелі, вбудований у рушій лялькоскрипт.

[ред.] Розділи

Наразі має 17 дошок, і деякі додаткові засоби спілкування.

 1. /a/ - Аніме та Манґа.
 2. /b/ - Балачки
 3. /bb/ - Бо зна що
 4. /c/ - Комп'ютери та Техніка
 5. /cm/ - Копіпасти та Макроси
 6. /h/ - Хентаі
 7. /f/ - Флеш та gif-анімації
 8. /二/ - Скарги й прохання
 9. /dm/ - Демотиватори
 10. /i/ - Ігри
 11. /li/ - Література
 12. /m/ - Музика
 13. /my/ - Образотворче мистецтво
 14. /p/ - Політика
 15. /st/ - Наука і Релігія
 16. /tv/ - Телебачення
 17. /w/ - Шпалери
Однак самі дошки мають особливі риси. Так,
Just as planned.
наприклад ім'я безосібного дописувача на /a/ - Ханю, а на Дошці /二/ - Deimos, /c/ - Лейн, /m/ - Юі, /my/ - Художник-кун, /p/ - Янукович. Якщо перше ще можна приписувати тематиці дошки, то друге - однозначно ні. Дошка /bb/ трактується як вільне і немодероване /b/, у той час, як /b/ має за словами адміністрації політичну модерацію та, на практиці, видаляється флуд, чи принаймні те, що вважається флудом модераторами. Дошка Копіпасти та Макроси має стійкі правила спілкування, а точніше уся концепція її існування полягає у обміні копіпастами та макросами. Як можна помітити, дошка для спілкування з адміністрацією названа "二", що читається як "ні"(як і записано в домені(/ni/)) - це може бути ще одним свідченням на користь версії про асоціацію з Футабою, та загалом багато хто зауважує те, що назвати дошку спілкування з адміністрацією українського іміджборду "ні" - вершина абсурду. Дошка /dm/, як і /cm/ орієнтована суто на постинг демотиваторів, зовсім не зрозуміло призначення цієї дошки, якщо згадати, що демотиватор це макрос, а дошка для макросів вже існує. Характерне постійне перейменування, реструктуризація та зміна якісного складу дошок.

Має свій IRC-чат, який знаходиться у підрозділі /nichat/.

На /vk/ знаходиться стіна ВКонтакті, яка певний час вважалася окремою дошкою, а зараз, здається, ідейно покинута.

На іміджборді є генератор демотиваторів, з чим ймовірно і пов'язане на перший погляд безглузде існування /dm/.

[ред.] Спілкування та культура

1349561513225.jpg

Анімешнику насправді є з ким поспілкуватися[3]. Швидкість не дуже, та принаймні більше того ж Учану. Публікуються різноманітні переклади, є ідеї щодо популяризації аніме та манги українською. При цьому банять за все що приходить на думку модерастам, що досить дивно для іміджбордів, до яких вони себе відносять.

Недоля - перший більш-менш меметичний вислів, що народився на борді без участі курчиної фантазії.</del> Походить з творчості Кобраза дослівного перекладу російського виразу "не судьба". Недоля і значить недолю, але з певним сатирично-іронічним присмаком. Наприклад, як у вислові "іронія недолі".

Самовар - прилад для маскування лиця безосібного, як пакет, зелене обличчя або швидше Маска Гая Фокса це самовар. Походить від ідеї суворих реалій всесвіту Мадоки-Магіки, що Саяка у формі відьми має замість голови самовар. Я наліпив його замість голови Ні-тянн, а тут в той самий час хтось закинув копіпасту.

Ну і далі за асоціаціями. І все це з самоварфейс.жпг[4].

Більше паст

[ред.] Люди[5]

З 3,5 невідомусів Нічану, окрім адміну, окремо можна виділити наступних шановних пановусів уйобків: мене (найуйобищніший з них; перед новим роком остаточно пизданувся і тепер вважає себе чимось на кшталт Хакасе з Nichijou і лауреатом 2 Нобелівських премій - з літератури та квантової фізики; подає себе як фак-єах-гай і постійно вийобується; як і будь-кого, хто так робить, у нього виробився рефлекс добровільно поїдати гівно, аби убезпечити себе від наступного примусового його поїдання), Малювальник-куна (основние джерело контенту з маскотами; останнім часом зловив дупобіль від сідниць мальованих та реальних неповнолітніх осіб жіночої статі і десь тусується в іншому місці) і Беатріче (неймфажить на честь однойменної відьми з Чайок). Ще частенько сюди навідуються з Учану Курка, Цейво та Потурнак. Не підписуються, але хто ж їх не впізнає!

[ред.] Маскоти

Основна стаття: Маскоти Нічану

Поки що Нічан має двох маскотів: Маскіта - кота з комашиними крильцями, та Нічию-тян, або Ні-чан - нікому не потрібну, але дуже гарну дівчину.

У зв'язку з невимовною неминучістю і надзвичайною доцільністю, має місце своя локалізація бабусі й кота з Маскітом і Нічиєю.

[ред.] Позиція власників

Довбойоб про Учан та Нудночан.

На іміджборді заблоковані домени Драматики та Учану (uchan.org.ua, dramatica.org.ua). Це, безсумнівно, пов'язано з особливостями історії створення та існування. Офіційними партнерами сайту вважаються УкрБаш, Аніме та манґа українською, Нудно.нет та ін. УкрБаш також фігурує у посиланнях на дружні сайти угорі та фреймі, іноді можна побачити блок цитати УкрБашу. Там же розміщене також посилання на Файну Меморію.

Значною мірою погляди власників виражає те, що до створення свого іміджборду, на сторінці Д. у Меморії була така інформація:

« Ваш Учан — хуйня, і ви нічого не розумієте в Іміджбордах. Цей користувач пише про меми і особливості закордонних іміджбордів. Наші ще не доросли. Коли Учан отримає 100 000 гет - тоді й поговоримо.  »

Одразу, після створення, його змінило посилання на дошку, на якій на момент написання не було і сотні постів, а посилання на статтю поставив у шаблоні "Мережеві місця" попереду інших іміджбордів? Чергові загадки. Але одразу після створення, вже можна було констатувати, що цей притулок понурораку став об'єктом надрочування Довбойоба.

[ред.] Загибель

Через політику Деймоса нікого не банити, /б/ поступово переповнився дитячими дупками та іншим контентом, за який пан майор може й попросити. І попросив. Ще більше року замість головної висів напис "Працює", але борду так і не повернули до життя. Коли стало зрозуміло, що комфортний куточок загинув, була запилена нова борда - Січ, куди й перекотилася деяка частина населення Нічану. Але то вже зовсім інша казка. Good night, sweet chan.

[ред.] Галерея

[ред.] Взяття

Детальніше в статті - Взяття Нічану.

[ред.] Примітки

 1. Хоча з японською вимовою багато своїх складнощів, та якщо решту літер вимовляти анлійською, то все буде саме так.
 2. Знімок з групи ВКонтакті "Файна Меморія", яка існувала за цією адресою, де є як дати ініціатив, так і безперечна підтримка безосібного.
 3. В /а/ інколи збирається аж 2,5 аноніма, один з яких - трипфаг, а другий - адмін.
 4. http://nichan.net/b/res/18443.html
 5. Судячи з того, що тут написано нижче, борда складається з суцільної уйобищної неймфаготи, яка вважає, що гідна бути тут згаданою.
 6. Пруф з Учану
 7. Ця людина й справді розумово-недорозвинена.
Нічан віднині і навіки є територією українських іміджбордів.
1318145978986.png

Xatach 209e25c601.jpg

Лоґо Учану.pngУчан · Xatach.pngХатач · Нічан - Лоґо.pngНічан · Не бачу Бобулів.pngНе бачу Бобулів · W13logo.jpgW13 · 222.pngСіч · Kropuvach.pngКропивач · Hyperchan.jpgГіперчан


Історія вітчизняних іміджборд · Вісник Учану · Драматика · Б-ліґа · Що? Де? Коли?
1320416178843.jpg

1347721444977.png
Особисті інструменти