Картоловка Сакура

Матеріал з Енциклопедія Драматики
Перейти до: навігація, пошук
Синхронізація.png

Статті не вистачає синхронізації!
Ця стаття недостатньо розкриває тему чи просто не відповідає щонайменшим вимогам - у будь-якому разі її потрібно дописати. Це можеш зробити навіть ти!

Що роблять люди, коли кажуть, що будуть вчитися.
Можливо ви шукали Сакуру з Наруто? Але не дай Боже.

Картозахоплювач Сакура (Cardcaptor Sakura) - епічний файтинг, у якому маленька няша-лолі демонструє як правильно рятувати світ. Присутні фільмування еротики, інтриги, хтивість та китайці-гоміки. Аніме навчає маленьких дівчаток доброчесності та відповідальності.

[ред.] Що є що

Няшка Сакура знайшла у бібліотеці стару збірку карт і ненавмисне їх розгубила. У неї залишається лише невеличка щуроподібна істота, яка допомагає шукати ті карти, бороти їх і повертати на місце. В процесі серіалу кожна серія присвячена поборенню якоїсь карти. Дія відбувається у стилі класичного голівудського бойовика: негідники нападають поодинці. Після набору певної кількості експи, миша перетворюється на лева. Виявляється, що попередня форма дрібного гризуна - то є лише штраф за проґавлення сонею усіх окрім однієї карт.

Деякі британські вчені навіть знаходять у аніме есхатологічний підтекст, тобто посилання на християнське уявлення про кінець світу.

[ред.] Хто є хто

УкрДаб звучить хентай! Усі на фіру!

Сакура Кіномото - маленька дівчинка, яка одного звичайного дня за велінням крилатої миші починає полювати на летючих, стрибучих та вбиваючих істот карти, які за хвилину до того сама розгубила у зв'язку зі своєю мое-природою.

Томойо-чян - подруга Сакури. У свої роки має стільки можливостей що здатна організувати десятки людей і доставити Сакурі нового костюма на кожен похід. Знімає фільми з Сакурою, а потім дивиться їх і шлікає.

Керо - лев з крильцями, любить солодке, звір печатки і типовий западенець.

Сяолан Лі - китаєць, у них із Сакурою спільний коханий, так.

Мейлін Лі - китаянка, дівчина, наївно кохає Сяолана.

Саме собою зрозуміло, що всі окрім миші вчаться в одному класі однієї школи звідки і вирішують долю світу.

[ред.] Косплей

Косплей до Сакури виявився нещадним.


SEE YOU UKRAINIAN OTAKU…...................
Bb73719980a6c0dd50d3c944e2198a2fab8c9eaf.79.2.2.2.jpgX 177cbd37.jpg
Аніме · Словник · Озвучене · Мінімум · Проекти‎ · Український фендом · Головна проекту

Український аніме-фендомКоманда аматорського озвучення аніме "АніЮЕЙ"Різнобічний анімешний медіа-ресурс "АніТьюб"Публічна сторінка субтитрувальників анімеКоманда аматорського дубляжу аніме "ЮА МАКС"Фанфіки УкраїнськоюКоманда аматорського озвучення аніме та серіалів "УкрДаб"
Chibi ukraine aph.jpg
Особисті інструменти
Іншими мовами