Головна сторінка

Матеріал з Енциклопедія Драматики
Перейти до: навігація, пошук


Енциклопедія Драматика
Анонімна енциклопедія, яку кожний може редагувати.

Сьогодні четвер, 26 травня 2016 року.
Статей — 1016.

Користувачів — 368.


Вітаємо!
Драматика — це українська енциклопедія-луркмор, аналог англомовної Енциклопедії Драматики та російського Луркморья. Ми не обтяжені зайвою мораллю, етикетом та стриманістю, учасники максимально вільні у самовираженні, втім анонімус не пробачає нудності, тупості й інших характерних симптомів раку.

Свої побажання та ненависть висловлюйте в Порталі спільноти.

Де я? Хто всі ці 3,5 людини?

Драматика — енциклопедія мемів, Інтернет фольклору і різного цікавого. Знайшли незрозуміле на просторах Інтернетів? Не знаєте, що означають фрази типу «двоїню», «отака хуйня, малята» або «ньюфаґ»? Бажаєте навчитись поганого або дізнатися більше про Іво Бобула та інших супергероїв? Приходьте до нас і читайте. Ви теж можете допомогти — дописати існуючу статтю або створити нову, про те, що цікавить вас.

Чи можу я написати статтю?

Так, для цього створені всі умови. Також варто пам'ятати, що стаття має бути написана з гумором, але найголовніше вона повинна розповідати Правду. Тобто, відображати хоч б одну з існуючих точок зору. Гумор - це форма, достовірність - це зміст Драматики. Якщо ви пишете те, що не відповідає дійсності, не забудьте про це вказати.

Факти важливіші за лулзи.

Статистика
Інформація про сайт
Завантажено файлів 13 190
Всього статей 1016
Всього сторінок 17 036
Підтверджених користувачів 368
Кількість редагувань 58 348


Рекомендуємо
Випадкова стаття


4575686.jpg

Вонаце Україна вона має багато імен, але не для наших вуст вони, одним словом - це ВОНА. Ну ви зрозуміли, Юлія Тимошенко, екс-прем'єр, ледь не президент, ну, ну давай! А-а-а-а! ... і зек!

Декриміналізувати ККУ!

В бурхливих кучмістських 90-их сиділа тихо. Нажилася на газі не гірше ані пана Фірташа ані директорів ГазПрому. Але на хвилі всенародного обурення театру одного семена РАПТОВО стала опозиціонеркою. Причому настільки раптово, що вже скоро стала владою. У владі робила те ж, що і поза нею - змагалася за яблука розбрату і тринькала державні кошти. Щойно державні кошти закінчились, почала тринькати кошти МВФ. Таміфлю, закуплені на 1000000 років вперед, знаходяться там же, де і виплати по 1000 гривень свідкам СРСР.
Ну нарешті вона працює!

За своє життя взяла участь у стількох економічних злочинах, що любов до неї середньостатистичного українця видається Божим дивом. Адекватними людьми розглядалася скоріше як "менше зло" порівняно з Ним. Але юлеботів не спинити, вони ж бо не бидло і не козли.

Соціальна реклама

Встигла прославитись невимовними об'ємами самопіару. Її плакати висіли ледь не над кожним світлофором - просто додати Великого Брата і отримали б Океанію. Далі ще краще: концерти, акції на зразок "Тигрюлі", календарі і постійне нагадування про "Україну" по ТВ. Найголовніше ж те, що вищеперераховане - соціальна реклама. А ви що думали?

Судний день

Президент у якого кілька судимостей, вирішив, що несправедливо, коли у його головної опонентки немає жодної. І профіксив це. От проффесура й припахала Вону, а також деяких інших до судових справ за крадіжку мобілок на Борщагівці різними причинами. Невідомо, скільки пішло тихо, та на публіку йде галас тільки про Її та Луценка за нецільове використання коштів і використання службового становища. ну хоч когось посадили. Та в будь-якому разі цікавинки ще будуть. Якщо вона там не згине.

Примітки

Далі...

Випадкове зображення


Анімованесобака.gif


Особисті інструменти
Іншими мовами