Головна сторінка

Матеріал з Енциклопедія Драматики
Перейти до: навігація, пошук


Енциклопедія Драматика
Анонімна енциклопедія, яку кожний може редагувати.

Сьогодні середа, 31 серпня 2016 року.
Статей — 1036.

Користувачів — 372.


Вітаємо!
Драматика — це українська енциклопедія-луркмор, аналог англомовної Енциклопедії Драматики та російського Луркморья. Ми не обтяжені зайвою мораллю, етикетом та стриманістю, учасники максимально вільні у самовираженні, втім анонімус не пробачає нудності, тупості й інших характерних симптомів раку.

Свої побажання та ненависть висловлюйте в Порталі спільноти.

Де я? Хто всі ці 3,5 людини?

Драматика — енциклопедія мемів, Інтернет фольклору і різного цікавого. Знайшли незрозуміле на просторах Інтернетів? Не знаєте, що означають фрази типу «двоїню», «отака хуйня, малята» або «ньюфаґ»? Бажаєте навчитись поганого або дізнатися більше про Іво Бобула та інших супергероїв? Приходьте до нас і читайте. Ви теж можете допомогти — дописати існуючу статтю або створити нову, про те, що цікавить вас.

Чи можу я написати статтю?

Так, для цього створені всі умови. Також варто пам'ятати, що стаття має бути написана з гумором, але найголовніше вона повинна розповідати Правду. Тобто, відображати хоч б одну з існуючих точок зору. Гумор - це форма, достовірність - це зміст Драматики. Якщо ви пишете те, що не відповідає дійсності, не забудьте про це вказати.

Факти важливіші за лулзи.

Статистика
Інформація про сайт
Завантажено файлів 13 368
Всього статей 1036
Всього сторінок 17 254
Підтверджених користувачів 372
Кількість редагувань 59 533


Рекомендуємо
Випадкова стаття


Ньюфаґ (з англ. new faggot - "новий педик") - це людина, яка вперше потрапила на іміджборд і нічого про нього ще не знає, а вже намагається виявити себе у спільноті якнайбільше. Що з цього виходить, можете здогадатися самі. Ньюфаґи не розбираються в мемах, проте впевнені що інтернети - серйозний бізнес, і тут сидять серйозні дядьки, які цінують свій час та ресурси і займаються важливими та перспективними справами, а борда - місце для успішних людей.

На іноземних іміджбордах ньюфаґів, а також прояви ньюфазтва люто, скажено ненавидять як олдфаґи іміджборди, так і самі ньюфаґи. Їх вважають основною причиною раку, котрий вбиває /b/.

На Учані ситуація кардинально протилежна.
ДМ - Олдфаґи з Двача.jpg
Тут ньюфаґів люблять ніжною, трепетною любов'ю, і ставляться до них, як до немовлят. Це повязане з тим, що контингент Учану не є багаточисельним, і складається з 9,5 безосібних і двох неймфаґів. Якщо ж ньюфажина є ще й трохи креативним, уміє творити контент, то укроанон готовий такого на руках носити. Та ВВВшних ньюфаґів і тут не люблять.

Ньюфаґи бувають такі:

  1. Вперше заходять в інтернети. Нічого не розуміють.
  2. Вперше заходять на сайти укрмережі. Лише й здатні показувати які вони круті, бо застали Двач.
  3. Спершу йдуть на луркмори, начитаються там аби-чого, а потім через кожне слово луркомова, бо це круто і загальнозрозуміло.

Як не показувати що ти ньюфаґ

Якщо ти, мій милий друже таки опинився на іміджборді, тобі тут сподобалось, і ти хочеш далі спілкуватись з безосібними, запам'ятай такі правила:

  • Перечитай весь Луркоморьє і всю Драматику. Ні, я серйозно.
  • Ще раз перечитай те саме.
  • Прочитай правила борди. Наприклад, Учану: http://uchan.org.ua/ptu/
  • Не задавай тупих питань: "соус картинки", "що означає цей мем?".
  • Старайся не писати нічого перші дні, щоб тебе часом хтось не послав, і ти назавжди не травмував свою юну психіку.

Далі...

Випадкове зображення


Педоскрипник.PNG


Особисті інструменти
Іншими мовами