Велика Україна

Матеріал з Енциклопедія Драматики
Перейти до: навігація, пошук
Непогано? (Велика Україна виокремлена червоним). Придатна для жирного тролінігу самі знаєте кого.

Велика Україна - Українська держава, яка включає в себе окрім сучасної території України також усі території, на яких жили, чи живуть предки українців. Залежно від фантазії та жадібності автора термін "Велика Україна" може включати в себе як класичну схему "Від Сяну до Дону", так і всю планету Земля. Справа лише у скромності.

Зміст

[ред.] Фап

На ідею Великої України фапають усі в більшій чи меншій мірі патріотично налаштовані громадяни України, від лібералів (приховано) до українських фашистів (люто, скажено) а то й навіть деякі націонал-комуністи, ну а про націоналістів що й казати. 95% українських безосібних також позитивно ставляться до Великої України. Це повязано з їхньою ненавистю до москалів та любовю до рідного народу. Однак, варто зазначити, що серед широких мас населення ця ідея, навіть при можливості реалізувати її в найближчий час, не має широкої підтримки. Навіть у політичному симуляторі aka еРепаблік не змогли втілити свої великі мрії. Фейл.

Ідея Великої України не нова, і походить з часів старих теоретиків та практиків української державності. Наприклад Дмитра Донцова, чи більш давніх діячів. Того ж бородатого Грушевського.

[ред.] Етнічні українські землі

Якщо не стримувати жадібні амбіції і уподобитися імперцям з Московії, то теоретично Україна претендує на території усіх своїх сусідів (окрім Угорщини). Якщо бути конкретним, то ми претендуємо на:

  • Словаччина: Пряшівщина.
  • Циганщина: Мармарощина, Південна Буковина, Дельта Дунаю.
  • Недоциганщина: Придністров'я (українська мова там одна з державних), також окремі фрагменти на Півночі та Півдні Бесарабії.
  • Ляхи: так зване "Закерзоння", а саме - Лемківщина, Надсяння, Холмищина, Грубешівщина та Підляшшя, а то й уся Західна Галичина та Нова Галичина!
  • Бульбаші: Нахуй вся, Берестейщина, Турово-Пінщина,
  • Москалі: тут взагалі піздець, москалям вдалось присвоїти собі стільки етнічних українських територій, що аж лячно стає - Стародубщина, Східна Слобожанщина, Кубань, Таганрожчина, окремі куски Північного Кавказу (ололо), Сірий та Зелений Клини.

[ред.] Додаткові посилання

[ред.] Примітки

Особисті інструменти